Jméno   
Heslo   

Aktuality

"Čaj o páté"

Mateřská škola v Nelahozevsi zve všechny rodiče dne 31. října od 17.00 hod do budovy MŠ Školní na „Čaj o páté“ spojený s přednáškou psychoterapeutky  Mgr. Terezy Pelletier, na téma "Komunikace s dětmi".

 


Vážení rodiče, 
prosíme,  přineste dětem do školky 1x balení papírových kapesníčků vytahovacích v krabičce, 1x balení papírových kapesníčků (balení po 10ks) a 1x balení mokrých ubrousků.

DěkujemeAkce na měsíc říjen

 Čtvrtek 25. října od 16:30 hodin se na zahradě MŠ Školní a ZŠ Nelahozeves uskuteční ,,Strašidelné odpoledne''. Těšíme se na všechny děti v doprovodu rodičů. (Čekají na vás soutěže, strašidelné dílničky a na ozdobu zahrady můžete přinést vydlabanou dýni).


 

  29. - 30. října podzimní prázdniny

 

 

Vážení rodiče,

do fondu „akce děti“ vybíráme 800,- Kč na školní rok 2018/2019. Prosíme, tuto částku uhraďte nejpozději do pátku 26. 10. 2018.


Děkujeme

MŠ Školní: peníze vybírá p. Michovská

MŠ Zagarolská:  peníze vybírá p.uč. Baldová


Milí rodiče,

nabízíme Vám možnost v dopoledních hodinách navštívit mateřskou školu a zhlédnout tak práci Vašich dětí a pedagogů při činnostech v mateřské škole. 

Každý den může přijít pouze maminka s tatínkem jednoho dítěte ze třídy a to v čase od 8.15 hod do 8.45 hod nebo od 9.15 hod do 9.45 hod. Prosíme návštěvy bez mladších sourozenců.

Máte-li zájem třídu navštívit, domluvte si vhodný termín s paní učitelkami.

Těšíme se na Vás
kolektiv učitelek


 

MŠ Nelahozeves, školka Nelahozeves

Created by © 2011 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro mateřské školky a školy