Drobečková navigace

Úvod > O školce > Aktuality > Škola v pyžamu

Škola v pyžamuVážení rodiče, milé děti,

s přibývajícími dny přerušení provozu mateřské školy učitelky cítí potřebu být s dětmi v kontaktu ještě více. Proto jsme se rozhodli zpestřit a zmodernizovat dětem distanční vzdělávání.

Činnost mateřské školy bude probíhat v rámci online prostředí na webových stránkách https://www.skolavpyzamu.cz/, které slouží nejen jako základní komunikační platforma, ale jako „odevzdávárna“ s možností zpětné vazby k odevzdaným pracím. Každý takový úkol budou pedagogové procházet.

Naleznete zde především úkoly pro předškoláky, dále několik typů, jak u předškolních dětí rozvíjet jednotlivé oblasti (řeč, sluch, jemnou motoriku atd.) jsou zde vložené i oblasti rozvoje dítěte dle Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání a jejich úprava a inspirace pro domácí prostředí.  

Rodiče těchto dětí jsou v tomto případě povinni nabídku distanční výuky využívat a zadané úkoly za děti nevypracovávat.

Na své si přijdou samozřejmě i ti nejmenší děti, pro které budou též připraveny zajímavé úkoly.